Nie je jednoduché vybrať správne spodné prádlo pre ženy

Skúste kúpiť svojej partnerke spodné prádloNajskôr si, páni, odpovedzte na zásadnú otázku. Naozaj chcete prejsť testom dospelosti, proti ktorému sú indiánske skúšky rozprávkou pre batoľatá? Vážne dokážete zistiť správnu veľkosť, preferenciu strihu a farby a potom ísť do obchodu s tonou čipkovaných maličkosti a osloviť predavačku a kúpiť pre svoju partnerku spodné prádlo.

Vlámanie do skrine vašej partnerky ala hľadajte spodné prádlo

Nájdite jej obľúbené kúsky a z etikiet opíšte veľkosti. U nohavičiek to bude buď číslo medzi 36 a 46 ( cca ) alebo medzi 8 a 18 ( anglické číslovanie ). U podprsenky sa natrápite pravdepodobne o trošku viac. Podprsenky sú označované číslami a písmenami. Písmeno znamená veľkosť košíčkov a číslo vám dokáže prezradiť obvod hrudníka. Dámske nohavičky totiž majú zhruba päť základných strihov a u podprseniek je to ešte horšie. Najjednoduchšie by bolo vziať budúcu nositeľku na nákup so sebou, alebo ju môžete pred obchodom vyzvať, aby vám ukázala, ktorý model sa jej páči. Ak to nejde, alebo sa bojíte, že by ste sa pri ochotníckom predstavení pred obchodom prezradili, prechádzame k ďalšiemu kroku.

Správny tvar nohavičiek

Môžete ich samozrejme vybrať podľa toho, čo sa vám na vašej partnerke páči, ale ak jej nebudú sedieť, nedočkáte sa zodpovedajúcej vďačnosti. Mimochodom, rada pod čiarou – keď sa netrafíte s veľkosťou, existujú dve spoľahlivé výhovorky. Keď je vybraná bielizeň vašej žene malá, stačí povedať, že jednoducho vyzerá oveľa štíhlejšia alebo že táto firma zle čísluje svoje výrobky. Ak je jej darček naopak voľný, povedzte: ” Ty si jednoducho ZASE schudla . Kto sa potom má trafiť ! ”

Ale späť k nohavičkám : extravagantné tangá jej kúpte jedine v prípade, že viete, že ich rada nosí. Ak ich dodnes nemá v šatníku, asi vie prečo. Názory žien na tento strih bielizne sa odlišujú rovnako ako názory mužov na slipy a trenírky. Jedny prisahajú, že sú tangá tá najpohodlnejšia bielizeň na svete, iným sa derú slzy do očí po piatich minútach nosenia.

Moderné sú teraz aj nohavičky s nohavičkami. Pristanú chudším ženám s chlapčenskou postavou, pretože opticky rozširujú boky. Ženám, ktorých príroda obdarila krivkami, pristane klasické, vyššie vykrojené nohavičky zvané “bikini”. Ak majú ale guľatejšie bruško, sú lepšie “high-cut briefs”, pretože majú vyšší pás a sťahujú. Ani staré dobré “classic briefs”, nám známe pod menom bombarďáky, nie sú zlé. V správnom materiály môžu vyzerať nádherne a navyše sú pohodlné.

Podprsenka? Vzdajte to

Teda, vzdajte sa myšlienky, že bez vyskúšania sa dá nájsť padnúca podprsenka, ktorá bude vykonávať všetko, čo by mala. Takže kúpte v správnej veľkosti tú, ktorá sa vám páči, alebo doma ukradnite najobľúbenejší kúsok vašej partnerky a prepašujte ho so sebou do obchodu. Predavačka podľa nej spozná, či vašej žene padne do oka aj na telo pushupka alebo balkónovky, či ramienka majú byť uchytené zhora alebo zo strany … skrátka vám poradí najlepšie.

Nebojte sa, že zo seba urobíte tupca. Naopak. Už teraz si zaslúžite sto bodov za snahu. A tiež poslednú radu – nechcete pre zjednodušenie kúpiť peknú sexi nočnú košieľku na ramienka? Tam toľko zradných podmienok nie je a efekt je niekedy oveľa lepší.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: